logo logo

Na GinIstru krajem listopada stiže gotovo 50 izlagača iz pet država - u Rovinju se priprema najbogatiji program do sada!

Radio Labin

Rudarska 3b, 52220 Labin

Tel: +385 52 856 510,+385 52 856 146,+385 52 880 409

labinradio@gmail.com
Novosti

Na GinIstru krajem listopada stiže gotovo 50 izlagača iz pet država - u Rovinju se priprema najbogatiji program do sada!

Na GinIstru krajem listopada stiže gotovo 50 izlagača iz pet država - u Rovinju se priprema najbogatiji program do sada!

Posljednjeg vikenda u listopadu, 25. i 26. 10. 2024. godine, u Rovinju će se održati treće izdanje GinIstre – najvećeg međunarodnog festivala posvećenog ginu u Hrvatskoj

I ove godine u Rovinj stižu domaći i međunarodni stručnjaci s brojnim zanimljivim predavanjima, radionicama, panelima, ali i masterclassovima. Na jednom mjestu okupit će se stručnjaci te domaći i strani izlagači koji će u Staroj tvornici duhana u Rovinju imati priliku razmijeniti znanja i iskustva.

Dodajmo još kako su dovršene prijave za sudjelovanje na ovogodišnjoj GinIstri koja će biti programski i sadržajno najbogatija do sada. Svoje sudjelovanje potvrdilo je čak 47 izlagača iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Italije i Slovačke, a među njima je čak 39 destilera koji će se predstaviti sa 70-ak vrsta ginova.

Osim destilera, u Rovinj stižu i proizvođači bačvi, kotlova, a po prvi put stiže i jedna tvornica stakla iz Slovenije koja će predstaviti bogat asortiman čaša i staklenih boca za gin.

Novost na ovogodišnjem festivalu su „Prijatelji festivala“ koji će u dnevnom boravku GinIstre predstaviti autohtone istarske proizvode, uključujući likere, maslinova ulja i lokalne gastro specijalitete.

Kada je riječ o glazbenom programu, okupljene će na GinIstri zabavljati Matija Cvek i TBF, čineći ovaj događaj nezaboravnim spojem edukacije i zabave.

Podsjetimo, festival je postao sinonim za učenje, razmjenu iskustva i uživanje, pružajući priliku posjetiteljima da na jednom mjestu spoje ugodno s korisnim, a upravo treće izdanje GinIstre u Rovinju obećava biti najbogatije i najuzbudljivije do sada.

S obzirom na bogat sadržaj i sudjelovanje vodećih stručnjaka, GinIstra potvrđuje svoju reputaciju vodećeg festivala posvećenog ginu u Hrvatskoj.

Share on:
www.radiolabin.hr-5

Servisne informacije

BEZ STRUJE 24. 8. 2026. (ponedjeljak):

•   Labin - Ermenegilda Štemberga k. br. 1, 1A , 3, 3A, 4 i 5 od 11:00 do 14:00






 

BEZ VODE 28. 8. 2026. (petak):

• Martinski, Županići, Ružići, Kraj Drage, Šumber, Kukurini do 14:00

Nakon radova moguća su zamućenja vode.

U slučaju zamućenja nazvati (dežurni telefon):

091 1855 163 – (07:00-22:00)

091 1855 164 – (22:00-07:00)

052 874 311 –   (22:00-07:00)


Remax Labin