Lokalne vijesti

Sea Gušti Rabac

13.11.2022

Judaši Meta na 21. Međunarodnom judo natjecanju Jaska 2022.

U subotu, 12. 11. 2022. godine judaši judo kluba METO nastupili su u Jastrebarskom na 21. Međunarodnom judo natjecanju Jaska 2022. Labinski natjecatelji nastupili su s 13 članova kluba. Na natjecanju je nastupilo 652 natjecatelja iz 38 klubova Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine te Ukrajine.

Medalje su osvojili:

Mlađi kadeti – kadetkinje U16:
1. mjesto zlatna medalja do 73 kilograma Emin Mujkić
3. mjesto brončana medalja do 52 kilograma Zita Lukšić
3. mjesto brončana medalja do 57 kilograma Evelin Baćac

Dječaci i djevojčice U14:
2. mjesto srebrena medalja do 66 kilograma Fran Baćac
2. mjesto srebrena medalja do 36 kilograma Nola Fornažar
3. mjesto bronačana medalja +66 kilograma Kristiano Mariano

Dječaci i djevojčice U12:
3. mjesto brončana medalja do 36 kilograma Nola Fornažar

Dječaci i djevojčice U10:
7. mjesto do 36 kilograma Lora Đžafić

Odlično su se borili, ali bez plasmana Viliam Puhar, Novak Potpara, Darian Starčić, Martin Dobrić, Lucija Šverko, Aleksandra Ilić. Članovi judo kluba METO Labin redovitim nastupima na domaćim i međunarodnim natjecanjima stječu veliko iskustvo za postizanje još boljih rezultata a redovitim nastupima promoviraju Labin kao grad sporta. Natjecatelje je vodio trener Dino Alićajić.

"Pozivamo sve zainteresirane posebno djecu predškolske dobi te osnovno školce da dođu trenirati judo ponedjeljkom i petkom u dvoranu SC FRANKO MILETA u Labinu, te utorkom i četvrtkom u Potpićnu. Za sve informacije javite se na mobitel 099 339 8905 ili na broj 095 521 7356", poručuju iz kluba.