Lokalne vijesti

12.02.2024

Zlato za Nou Fornažar na judo turniru Zrinski Open

Natjecatelji JK Meto nastupili su protekle subote na jakom turniru Zrinski Open u Čakovcu. Natjecanje je okupilo 560 natjecatelja iz 60 klubova. U uzrastu do 14 godina Nola Fornažar je s tri pobjede osvojila prvo mjesto u kategoriji -40 kg, a Selmir Bečirević je osvojio brončanu medalju u kategoriji -30 kg. Darian Starčić se s dvije pobjede i porazom u borbi za broncu plasirao na 5. mjesto kategorije -34 kg. Nastupili su još i Noa Buršić, Elmir Bečirević, Jan Floričić i Ilario Peršić, no ovoga puta, unatoč dobrim borbama, nisu ostvarili plasman. U uzrastu do 16 godina Fran Baćac je osvojio treće mjesto u kategoriji -81 kg, a Ajla Šahdanović se plasirala na 7. mjesto u kategoriji -57 kg. Natjecatelje su pratili treneri Dino i Denis Alićajić i Nikol Boneta.