Lokalne vijesti

03.10.2025

Rendez-vous au cinéma - francuski filmovi i animacije ovog vikenda u Kinu Labin

Pučko otvoreno učilište Labin donosi bogat filmski vikend u sklopu Rendez-vous au cinéma. Na programu su francuski filmovi i animacije za sve generacije, uz hrvatske titlove i pristupačne cijene ulaznica.

Pučko otvoreno učilište Labin ovog vikenda postaje dio nacionalne filmske manifestacije Rendez-vous au cinéma, koja se svake jeseni održava diljem Hrvatske u organizaciji Hrvatskog audiovizualnog centra (HAVC) i Francuskog instituta.

Ovaj filmski program približava hrvatskoj publici bogatstvo francuske kinematografije, uključujući i recentne naslove i klasike, a sve projekcije prikazuju se s hrvatskim titlovima i po pristupačnoj cijeni ulaznica.

Program počinje večeras u 19:30 sati uz prikazivanje animiranog filma "Loši momci 2", nastavka popularnog kino-hita koji prati ekipu šarmantnih i nestašnih životinjskih junaka.

U subotu u 18:00 sati na rasporedu je "Ozi: Glas šume", emotivna i zabavna animirana avantura o psiću koji s prijateljima kreće u misiju spašavanja šume.

Istoga dana, u 20:00 sati, publika će moći pogledati francusku dramu "Otići jednog dana", koja progovara o ljubavi, životnim izborima i iskušenjima.

Nedjeljni program idealan je za obiteljski izlazak u kino

U 17:00 sati ponovno se prikazuje animirani film "Ozi: Glas šume", a u 19:00 sati slijedi francuska komedija "Tri prijateljice", koja prati tri žene koje, unatoč životnim izazovima, zadržavaju međusobnu podršku i vedar duh.

Ulaznice možete kupiti putem mrežnih stranica Učilišta: www.uciliste-labin.hr/ulaznice