Na drugoj sceni zagrebačkog HNK-a večeras je premijera mjuzikla Cabaret. Franka Batelić, nominirana za Nagradu hrvatskog glumišta, ulogu Sally Bowles predstavit će ove subote na drugoj premijeri.
Franka Batelić na premijeri mjuzikla Cabaret
Večeras će na drugoj sceni zagrebačkog HNK-a biti izvedena prva premijera jednog od najpoznatijih svjetskih mjuzikala, Cabaret. U glumačkoj postavi je i naša Labinjanka Franka Batelić, koja će svoju ulogu Sally Bowles predstaviti ove subote na drugoj premijeri. (ton – Franka Batelić), kazala je za naš radio Franka Batelić.
Franka nominirana za Nagradu hrvatskog glumišta
Dodajmo kako je Franka nominirana i za godišnju Nagradu hrvatskog glumišta i to za najbolju žensku ulogu u opereti/mjuziklu, i to za ulogu Catherine of Aragon u mjuziklu Six Tobyja Marlowa i Lucy Moss u režiji Igora Barberića i produkciji Zagrebačkog gradskog kazališta Komedija te ulogu Anite u mjuziklu Priča sa zapadne strane Leonarda Bernsteina u režiji Lea Mujića i produkciji Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca Rijeka.