Labinski judaši nastupili su jučer u Puli na prvenstvu Istre za sve uzrasne kategorije. Titulom prvaka okitili su se Lukas Jakovljević, Ivan Dundara, Dino Ipavec, Weal Hevešević, Ana Klobas, Matija Đurček i Kristijan Jelić. Viceprvaci su Lucija Baričić, Alex Načinović, Adrian Mandić, Niko Franković, Oleg Klapčić, Petar Dundara, Vedran Pizentić, Kristijan Jelić i Danijel Pizetnić. Treće mjesto osvojili su su Antonio Blašković, Edib Jagodić, David Sandić, Alan Koroljević, Viktorija Višković, Karla Dobrić, Haris Omerdić, Niko Franković, Sanjin Mujkić.
David Mišon, Nolan Gobo, Nina Batelić, Paola Širol, Petar Dundara, David Mišon, Marin Zokić, Loris Šumberac, Erik Zahtila i Ricardo Bolterstain. U ukupnom poretku labinski su judaši osvojili drugo mjesto iza Istarskog borca iz Pule. Natjecatelje su vodili treneri Vedran i Danijel Pizentić te Moreno Franković. Na natjecanju je nastupilo 235 judaša iz svih klubova Istarske županije.
{fcomment}