Povodom Međunarodnog dana žena gradonačelnik Labina Donald Blašković i zamjenik Goran Vlačić djelatnicama gradske uprave uručili su ruže u znak zahvalnosti za njihov rad i doprinos razvoju grada.
Povodom Međunarodnog dana žena, 8. ožujka, gradonačelnik Labina Donald Blašković i njegov zamjenik Goran Vlačić svim su djelatnicama u gradskoj upravi uručili ruže kao simbol poštovanja i zahvalnosti za njihov doprinos radu i razvoju grada.
Zahvala za doprinos žena u gradskoj upravi
Tom prilikom gradonačelnik je istaknuo važnost uloge žena u društvu, naglasivši njihov svakodnevni doprinos kroz znanje, trud i predanost. Posebno je izrazio zahvalnost što svojim radom i zalaganjem doprinose zajednici, što se jasno vidi i u zgradi gradske uprave kroz njihov svakodnevni rad, trud i odgovornost.
Istaknuo je kako žene svojim angažmanom značajno doprinose funkcioniranju gradske uprave i razvoju grada.