Lokalne vijesti

07.10.2013

Odlični rezultati Kickboxing kluba Budokai Labin

Kickboxing klub „Budokai Labin“, osvojio je ukupno drugu mjesto na „Otvorenom kupu Grada Slunja“, koji je u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i domaćeg kluba „Tigar“ u Slunju održan protekle subote. Labinjani su osvojili 12 odličja, a Marino Faraguna, najuspješniji natjecatelj u lightcontactu za juniore, proglašen je najuspješnijim natjecateljem. Filip Grbić osvojio je dvije zlatne medalje, u pointfightingu kod mlađih kadeta u kategoriji do 47 i plus 47 kilograma, kao i Franka Fonović u pointfightingu i lightcontactu kod starijih kadetkinja do 55 kilograma, koja je osvojila i srebrnu medalju kod juniorki. Chiara Franković zlato je osvojila kod djevojčica u pointfightingu u kategoriji plus 32 kilograma, a brončanu medalju kod mlađih katedkinja. Alma Franković bila je brončana kod djevojčica i mlađih kadetkinja. Na Otvorenom kupu Grada Slunja  nastupilo je 12  klubova iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske sa 124 natjecatelja.