U sklopu ljetne turneje Bum Bam Family ansambl održao je koncert u Novigradu – Cittanova. Publika je uživala u odličnoj atmosferi, a voditelj Marijan Lincmajer emotivnom je porukom zahvalio mladim glazbenicima.
U sklopu ljetne turneje Bum Bam Family ansambla, u petak navečer održan je koncert u Novigradu – Cittanova, koji će svi sudionici još dugo pamtiti. Publika je uživala u vrhunskoj atmosferi, a ansambl je još jednom pokazao zajedništvo, predanost i ljubav prema glazbi.
Emotivna poruka voditelja Marijana Lincmajera
„Djeco, vi mene činite neizmjerno sretnim. Kad imamo koncert, ja sam u sedmom nebu. Čim vas vidim, ponovno smo povezani. Toliko se dobro poznajete da unaprijed osjećate kako će koncert zvučati i izgledati. Danas glazbi pristupate kao pravi glazbenici i zato sam najsretniji profesor na svijetu“, poručio je voditelj ansambla Marijan Lincmajer.